Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w języku ukraińskim

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowane w języku ukraińskim

- 60%
248

99

Kurs:

Pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant podstawowy w jezyku ukraińskim

Курс з надання першої долікарської допомоги

- 60%
248

99

Kurs:

Pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant rozszerzony w języku ukraińskim

Курс з надання першої долікарської допомоги

- 60%
248

99

Kurs:

Pierwszej pomocy przedmedycznej dla trenerów sportowych w języku ukraińskim

Курс першої допомоги для спортивних тренерів

Pierwsza pomoc przedmedyczna to nic innego, jak ogół czynności skierowanych celem ratowania życia poszkodowanego, aż do przyjazdu wykwalifikowanej służby ratunkowej. Często pierwsze minuty decydują o tym, czy poszkodowany przeżyje lub wróci do pełni zdrowia.

Dlatego też udzielanie pierwszej pomocy jest niezwykle ważne i zaleca się, aby odpowiednie kursy przechodziło jak najwięcej osób. Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej online może odbyć praktycznie każdy, kto chce pogłębić swoją wiedzę w tym temacie. Nasi specjaliści dodatkowo przygotowali szkolenie z pierwszej pomocy w języku ukraińskim.

Ma to pomóc dostosowanie się osób przybyłych z Ukrainy do warunków panujących w Polsce. Również i oni mogą być świadkami nieszczęśliwego wypadku i będą zobligowani do podjęcia akcji ratunkowej. Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej w języku ukraińskim przygotowany został w formie prezentacji multimedialnej. Zawarte zostały w nim zagadnienia związane z przeprowadzaniem resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ułożenia poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, zasad postępowania w przypadku zadławienia się drugiej osoby, czy też kwestie dotyczące podstawowych regulacji prawnych oraz kar za nieudzielenie pomocy.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej można odbyć na dowolnym urządzeniu cyfrowym, które ma dostęp do internetu. Nie ma również obowiązku odbywania kursu ciągiem. Szkolenie można w każdym momencie przerwać i powrócić do niego w najbardziej dogodnym czasie. Po przerobieniu materiału oraz uzyskaniu wymaganej liczby punktów wystawiamy zaświadczenie zgodne z wymaganiami MEN i PIP.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu
Krzysztof Trześniewski
Opiekun klienta- instruktor
BHP, PPOŻ, KPP
Tel.: 602 404 993
Email: szkolenia@icebhp.pl
Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ
www.icebhp.pl

Zaufali Nam